Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Szumleś Królewski

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 013,00 m², Szumleś Królewski, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 013,00 m², Szumleś Królewski

    Tylko u nas!Cena podlega negocjacji.Na sprzedaż duża płaska działka, położona w malowniczej miejscowości Szumleś Królewski z dala od miejskiego zgiełku. Jest to idealna nieruchomość dla osób poszukujących spokojnego miejsca z otoczeniu przyrody.Działka: Powierzchnia: 3013 m2, płaska w kształcie pros...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    160 000 zł

    Szumleś Królewski

    3 013,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Szumlesiu Królewskim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Szumlesiu Królewskim: 53 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3013 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3013 m²

Wskaźniki rynku działek w Szumlesiu Królewskim

  • Ceny działek na sprzedaż w Szumlesiu Królewskim są o 95,43% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Szumlesiu Królewskim

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni