Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Świerklany

Znaleziono 6 ofert

    Lista ofert

  • Działka 826,00 m², Świerklany, Tadeusza Kościuszki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 826,00 m², Tadeusza Kościuszki

    Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną w Świerklanach Górnych przy ul. Szerockiej. Brak szkód górniczych! Istnieje możliwość zakupu działki sąsiadującej. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Świerklany , przedmiotowa działka położone są na terenie oznaczonym sy...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    140 000 zł

    Świerklany, Tadeusza Kościuszki

    826,00 m²

  • Działka 828,00 m², Świerklany, Tadeusza Kościuszki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 828,00 m², Tadeusza Kościuszki

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni wymiarach 29 m długości i 28 m szerokości, zlokalizowaną w malowniczej okolicy Świerklan, w powiecie rybnickim, województwo śląskie. Teren o kwadratowym kształcie oraz utwardzonej drodze dojazdowej zapewnia komfortowe warunki do zabudo...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    140 000 zł

    Świerklany, Tadeusza Kościuszki

    828,00 m²

  • Działka 832,00 m², Świerklany, Stawowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 832,00 m², Stawowa

    Widokowa działka budowlana w spokojnej części Świerklan! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 832 m², położona w spokojnej i zielonej części Świerklan. Nieruchomość wyróżnia się lekkim pochyłem i naturalnym spadem, co daje duże możliwości aranżacyjne oraz zapewnia walory widokowe. W słoneczne...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    135 000 zł

    Świerklany, Stawowa

    832,00 m²

  • Działka 810,00 m², Świerklany, Tadeusza Kościuszki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 810,00 m², Tadeusza Kościuszki

więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    137 000 zł

    Świerklany, Tadeusza Kościuszki

    810,00 m²

  • Działka 787,00 m², Świerklany, Tadeusza Kościuszki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 787,00 m², Tadeusza Kościuszki

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej wśród malowniczych krajobrazów Świerklan Górnych, przy ul. Szerockiej. Działka ma powierzchnię 787 m² i charakteryzuje się regularnym, prostokątnym kształtem, co stwarza idealne warunki do realizacji wymarzonego projektu b...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    133 000 zł

    Świerklany, Tadeusza Kościuszki

    787,00 m²

  • Działka 822,00 m², Świerklany, Szerocka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 822,00 m², Szerocka

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej okolicy Świerklan Górnych, przy ulicy Szerockiej. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca na budowę wymarzonego domu lub inwestycji. Z racji braku szkód górniczych, teren ten jest wyjątkowo atrakcyjny, a istniejąca...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    139 000 zł

    Świerklany, Szerocka

    822,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Świerklanach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 6 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Świerklanach: 168 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 787 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 832 m²

Wskaźniki rynku działek w Świerklanach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 29,12%
  • Ceny działek na sprzedaż w Świerklanach są o 96,08% tańsze niż w Warszawie