Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Stare Faszczyce

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 000,00 m², Stare Faszczyce, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 000,00 m², Stare Faszczyce

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Starych Faszczycach koło Błonia. Działka ogrodzona, przy gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o szerokości od drogi ok 20 m x ok 40 m. W drodze przy działce prąd, woda, gaz, kanalizacja i telekomunikacja. W bli...

    więcej »

    4 ŚCIANY sp. z o.o.

    430 000 zł

    Stare Faszczyce

    1 000,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Starych Faszczycach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Starych Faszczycach: 430 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1000 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1000 m²

Wskaźniki rynku działek w Starych Faszczycach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 49,22%
  • Ceny działek na sprzedaż w Starych Faszczycach są o 87,96% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Starych Faszczycach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni