Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Stanowice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 8 000,00 m², Stanowice, Wrocławska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 8 000,00 m², Wrocławska

    Polecam działkę zlokalizowaną w miejscowości Stanowice w Gminie Oława przy ul. Wrocławskiej.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Działka o powierzchni 0.8 hektara w kształcie prostokąta znajduje się w sąsiedztwie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Położona bezpośrednio przy ul. Wrocławskiej.Grunt objęty jest Miejscowym...

    więcej »

    JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

    1 200 000 zł

    Stanowice, Wrocławska

    8 000,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Stanowicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Stanowicach: 150 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 8000 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 8000 m²

Wskaźniki rynku działek w Stanowicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 150,12%
  • Ceny działek na sprzedaż w Stanowicach są o 65,70% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Stanowicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni