Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Smyków, Fałków

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 8 000,00 m², Smyków, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 8 000,00 m², Smyków

    Na sprzedaż działka o pow. 8000 m2, zlokalizowana w samym centrum miejscowości Smyków, gm. Smyków. Działka niezabudowana, o kształcie trapezu, o wymiarach (w przybliżeniu): 42 m front od drogi krajowej x 242 m x 34,5m - front od drogi powiatowej x 226m. Działka ogrodzona z trzech stron, niezagospoda...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    515 000 zł

    Smyków

    8 000,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Smykowie, Fałków - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Smykowie, Fałków: 64 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 8000 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 8000 m²

Wskaźniki rynku działek w Smykowie, Fałków

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 113,10%
  • Ceny działek na sprzedaż w Smykowie, Fałków są o 85,30% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Smykowie, Fałków

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni