Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Salino

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 527,00 m², Salino, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 527,00 m², Salino

    LOKALIZACJA:Salino to kaszubska wieś letniskowa położona w powiecie wejherowskim, w gminie Gniewino nad jeziorem Salino. Miejscowość leży w obrębie "Choczewsko-Salińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu". Z Salina w około 30 minut możemy dostać się na piękne bałtyckie plaże w takich miejscowościach...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    199 000 zł

    Salino

    1 527,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Salinie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Salinie: 130 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1527 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1527 m²

Wskaźniki rynku działek w Salinie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 60,72%
  • Ceny działek na sprzedaż w Salinie są o 94,35% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Salinie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni