Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Rokitnica

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 12 985,00 m², Rokitnica, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 12 985,00 m², Rokitnica

    LOKALIZACJA:Działka położona we wsi Rokitnica w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Pruszcz Gdański. Wieś stanowi północno-wschodnie przedmieście Pruszcza Gdańskiego. Grunt zlokalizowany przy ul. Polnej. DZIAŁKA I MPZP:Działka o powierzchni 12985 m2, w kształcie zbliżonym do kwadra...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    649 000 zł

    Rokitnica

    12 985,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Rokitnicy - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Rokitnicy: 50 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 12985 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 12985 m²

Wskaźniki rynku działek w Rokitnicy

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 3,59%
  • Ceny działek na sprzedaż w Rokitnicy są o 81,47% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Rokitnicy

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni