Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Rogożewek

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 7 326,00 m², Rogożewek, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 7 326,00 m², Rogożewek

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O TRZECIM PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM Wójt Gminy Gostynin ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej oznaczonejw ewidencji gruntów i budynków jako działka 50/5, położonej w m. Rogożewek, stanowiącej własność Gminy Gostynin. 1) Działka nr...

    więcej »

    Plures

    2 606 000 zł

    Rogożewek

    7 326,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Rogożewku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Rogożewku: 356 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 7326 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 7326 m²

Wskaźniki rynku działek w Rogożewku

  • Ceny działek na sprzedaż w Rogożewku są o 25,61% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Rogożewku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni