Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Rębiszów

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Działka 1 717,00 m², Rębiszów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 717,00 m², Rębiszów

    ŚWIETNA OFERTA DZIAŁKI BUDOWLANEJ W RĘBISZOWIE.Proponuję Państwu działkę budowlaną w Rębiszowie, nieopodal Świeradowa Zdroju.Działka płaska , bardzo dobrze nasłoneczniona.Metraż 1717 m2.Dojazd drogą asfaltową.DZIAŁKA Z WYDANYMI AKTUALNYMI WARUNKAMI ZABUDOWY NA DOM JEDNORODZINNYDostępne media:* woda...

    więcej »

    Nieruchomości Sowa

    155 000 zł

    Rębiszów

    1 717,00 m²

  • Działka 2 240,00 m², Rębiszów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 240,00 m², Rębiszów

    ŚWIETNA OFERTA DZIAŁKI BUDOWLANEJ W RĘBISZOWIE.Proponuję Państwu działkę budowlaną w Rębiszowie, nieopodal Świeradowa Zdroju.Działka płaska , bardzo dobrze nasłoneczniona.Metraż 2240 m2.Dojazd drogą asfaltową.DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY NA DOM JEDNORODZINNYDostępne media:* woda – budowa st...

    więcej »

    Nieruchomości Sowa

    201 600 zł

    Rębiszów

    2 240,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 90 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1717 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2240 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 31,86%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni