Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Rabka-Zdrój

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 7 466,00 m², Rabka-Zdrój, Jana Kilińskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 7 466,00 m², Jana Kilińskiego

    Są lokalizacje, które „po prostu są”… i są takie, które pracują na Twój biznes każdego dnia. Ta działka należy do tej drugiej kategorii. 74 ary w Rabce-Zdroju, bezpośrednio przy trasie S7 (Nowy Targ – Kraków), z ekspozycją, której nie da się kupić reklamą. Widoczność. Ruch. Dostępność. To fundament...

    więcej »

    SUNRISE Nieruchomości

    499 000 zł

    Rabka-Zdrój, Jana Kilińskiego

    7 466,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Rabce-Zdroju - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Rabce-Zdroju: 67 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 7466 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 7466 m²

Wskaźniki rynku działek w Rabce-Zdroju

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 44,45%
  • Ceny działek na sprzedaż w Rabce-Zdroju są o 85,76% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Rabce-Zdroju

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni