Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Piotrowice, Karczew

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 210,00 m², Piotrowice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 210,00 m², Piotrowice

    Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną w miejscowości Piotrowice gmina Karczew. Znajduje się w kompleksie 16 działek dlatego istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o podobnych parametrach. Metraż działek od 1180m2 do 1514m2. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się n...

    więcej »

    Citihome Nieruchomości

    181 500 zł

    Piotrowice

    1 210,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Piotrowicach, Karczew - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Piotrowicach, Karczew: 150 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1210 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1210 m²

Wskaźniki rynku działek w Piotrowicach, Karczew

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 77,91%
  • Ceny działek na sprzedaż w Piotrowicach, Karczew są o 94,92% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Piotrowicach, Karczew

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni