Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Piła Podlasie

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 945,00 m², Piła, Podlasie, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 945,00 m², Podlasie

    Działki budowlane - Piła Podlasie, ul. Morelowa idealne miejsce inwestycyjne. Tytułem oferty są dwie działki geodezyjne o łącznej powierzchni 1945 m2 : Działka nr 1312 o pow. 1100m2 przeznaczona w MPZP dla lokalizacji wszelkich nieuciążliwych usług niekolidujących z funkcją mieszkaniową, w szczególn...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    700 000 zł

    Piła, Podlasie

    1 945,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż na Podlasiu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż na Podlasiu: 360 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1945 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1945 m²

Wskaźniki rynku działek na Podlasiu

  • Ceny działek na sprzedaż na Podlasiu są o 17,51% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek na Podlasiu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni