Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Ostrówek, Orchowo

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Działka 1 023,00 m², Ostrówek, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 023,00 m², Ostrówek

    Marzysz o urokliwej działce blisko jeziora? Twoją pasją jest wędkarstwo, grzybobranie lub wędrówki po lesie? W naszej ofercie mamy wyjątkową nieruchomość, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!OSA NIERUCHOMOŚCI prezentuje ofertę sprzedaży działki o pow. 1023 m2 (nr 49/56) położonej w miejscowośc...

    więcej »

    OSA Nieruchomości

    63 426 zł

    Ostrówek

    1 023,00 m²

  • Działka 945,00 m², Ostrówek, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 945,00 m², Ostrówek

    Marzysz o urokliwej działce blisko jeziora? Twoją pasją jest wędkarstwo, grzybobranie lub wędrówki po lesie? W naszej ofercie mamy wyjątkową nieruchomość, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!OSA NIERUCHOMOŚCI prezentuje ofertę sprzedaży działki o pow. 945 m2 (nr 49/53) położonej w miejscowości...

    więcej »

    OSA Nieruchomości

    58 590 zł

    Ostrówek

    945,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Ostrówku, Orchowo - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Ostrówku, Orchowo: 62 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 945 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1023 m²

Wskaźniki rynku działek w Ostrówku, Orchowo

  • Ceny działek na sprzedaż w Ostrówku, Orchowo są o 98,26% tańsze niż w Warszawie