Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Nowe Opole

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 7 745,00 m², Nowe Opole, Spacerowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 7 745,00 m², Spacerowa

    WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA IDEALNY TEREN POD OSIEDLE DOMÓW Szukasz gruntu, który zagwarantuje szybki zwrot z inwestycji? Ta oferta to prawdziwa gratka dla dewelopera, który chce sprawnie zrealizować projekt osiedla domów jednorodzinnych. Lokalizacja: Nowe Opole, powiat siedlecki, gmina Siedlce, w...

    więcej »

    Metrohouse

    2 040 000 zł

    Nowe Opole, Spacerowa

    7 745,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Nowym Opolu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Nowym Opolu: 263 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 7745 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 7745 m²

Wskaźniki rynku działek w Nowym Opolu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 728,15%
  • Ceny działek na sprzedaż w Nowym Opolu są o 41,77% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Nowym Opolu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni