Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Nowe Kiejkuty

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 268,00 m², Nowe Kiejkuty, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 268,00 m², Nowe Kiejkuty

    Działka blisko jezior i zieleni w Nowych Kiejkutach, powiat szczycieński, Warmia i Mazury. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni całkowitej: 1268 m2. Położona w miejscowości Nowe Kiejkuty, gmina Dźwierzuty. Do działki jest dostęp z drogi asfaltowej. Klasa ziemi: IV. Do najbliższych jezior jest...

    więcej »

    Metrohouse

    68 000 zł

    Nowe Kiejkuty

    1 268,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 54 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1268 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1268 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 74,14%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni