Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Nowe Drawsko

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 367,00 m², Nowe Drawsko, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 367,00 m², Nowe Drawsko

    Na sprzedaż działka budowlana Nowe Drawsko, gm. Czaplinek Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2367 m, położona w malowniczej miejscowości Nowe Drawsko, w gminie Czaplinek, w sercu Pojezierza Drawskiego. Nieruchomość znajduje się w odległości zaledwie ok. 250 m od dwóch dużych jezior Żerdno i...

    więcej »

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

    307 000 zł

    Nowe Drawsko

    2 367,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 130 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2367 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2367 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 5,10%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni