Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Nadolice Wielkie

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 939,00 m², Nadolice Wielkie, Żurawia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 939,00 m², Żurawia

    W sercu malowniczej Podkowy Leśnej, w Nadolicach Wielkich, u zbiegu ulic Orlej i Żurawiej rozpościera się działka budowlana, która zaprasza do odkrycia swojej niepowtarzalnej urody i spokoju. To miejsce, gdzie natura spotyka się z komfortem, a cisza harmonijnie współgra z bliskością życia.Tutaj może...

    więcej »

    Nexus360 Nieruchomości

    289 000 zł

    Nadolice Wielkie, Żurawia

    939,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Nadolicach Wielkich - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Nadolicach Wielkich: 308 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 939 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 939 m²

Wskaźniki rynku działek w Nadolicach Wielkich

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 56,03%
  • Ceny działek na sprzedaż w Nadolicach Wielkich są o 91,75% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Nadolicach Wielkich

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni