Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Motaniec

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 002,00 m², Motaniec, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 002,00 m², Motaniec

    SUPER OFERTA!!!!Działka z wydanymi warunkami zabudowy.Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą oferta sprzedaży działki budowlanej, położonej we wsi Motaniec, gmina Kobylanka.Nieruchomość położona w centrum miejscowości, pośród zabudowy jednorodzinnej. Dookoła dużo zieleni.Blisko do jeziora Mied...

    więcej »

    RENT - nieruchomości ROMANOWICZ

    130 260 zł

    Motaniec

    1 002,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Motańcu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Motańcu: 130 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1002 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1002 m²

Wskaźniki rynku działek w Motańcu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 65,91%
  • Ceny działek na sprzedaż w Motańcu są o 96,42% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Motańcu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni