Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Męcinka

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Apartamenty TTT-000001549 Męcinka
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 465,00 m², Męcinka

    Wyciąg z ogłoszenia o przetargu WÓJT GMINY MĘCINKA powiat jaworski, woj. dolnośląskie OGŁASZA II przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości położonej w obrębie geodezyjnym Męcinka o numerze geodezyjnym 42/18, o powierzchni 0,1465ha ( ŁIII, ŁIII/W) ) : cena wywoławcza: 162 360,00 zł, łączn...

    więcej »

    Plures

    162 360 zł

    Męcinka

    1 465,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Męcinie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Męcinie: 111 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1465 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1465 m²

Wskaźniki rynku działek w Męcinie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1,54%
  • Ceny działek na sprzedaż w Męcinie są o 95,37% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Męcinie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni