Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Krzyżowice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 518,00 m², Krzyżowice, Główna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 518,00 m², Główna

    Opiekun oferty Aleksandra Dzielnicka tel. 602 101 602 TYLKO W BIURZE SDP Działka budowlana w Krzyżowicach o powierzchni 1518 m2. Przeznaczenie działki: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Otoczenie nieruchomości: Działka leży w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Znajduje się przy asfalt...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    497 000 zł

    Krzyżowice, Główna

    1 518,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Krzyżowicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Krzyżowicach: 327 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1518 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1518 m²

Wskaźniki rynku działek w Krzyżowicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 24,38%
  • Ceny działek na sprzedaż w Krzyżowicach są o 86,34% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Krzyżowicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni