Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kruszew

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Działka 2 946,00 m², Kruszew, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 946,00 m², Kruszew

    Działka oddalona o 30 km od Warszawy, z dobrym dojazdem trasą szybkiego ruchu ( S 7).Główne atuty nieruchomości: • bliskość terenów zielonych• bliskość szkoły/przedszkola• blisko jezioraDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Polecam działkę w drugiej linii zabudowy o wymiarach...

    więcej »

    Metrohouse

    206 000 zł

    Kruszew

    2 946,00 m²

  • Działka 36 000,00 m², Kruszew, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 36 000,00 m², Kruszew

    Działka pięknie położona w pobliżu szkoła podstawaGłówne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• piekny widok• bliskość terenów zielonychDziałka rolna. Typ własności: Odrębna własność. Działka na sprzedaż z dużym potencjałem zabudowy łączna powierzchnia ponad 3 hektary- możliwość zakupu mni...

    więcej »

    Metrohouse

    2 450 000 zł

    Kruszew

    36 000,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Kruszewie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Kruszewie: 69 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2946 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 36000 m²

Wskaźniki rynku działek w Kruszewie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 155,38%
  • Ceny działek na sprzedaż w Kruszewie są o 62,34% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Kruszewie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni