Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Krężoły, Sulechów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 10 388,00 m², Krężoły, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 10 388,00 m², Krężoły

    NOWA NIŻSZA CENA!!!!! DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY TRASIE SULECHÓW-POZNAŃ!!! Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 1,0388 ha, położone w miejscowości Krężoły przy drodze krajowej nr 32. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działki przeznacz...

    więcej »

    Zachód Nieruchomości Adam Zawada

    1 200 000 zł

    Krężoły

    10 388,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż Sulechów - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż Sulechów: 116 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 10388 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 10388 m²

Wskaźniki rynku działek Sulechów

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 349,40%
  • Ceny działek na sprzedaż Sulechów są o 65,75% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek Sulechów

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni