Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Krągi

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 300,00 m², Krągi, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 300,00 m², Krągi

    Działki budowlane w miejscowości Krągi gm. Borne Sulinowo w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych. To idealne miejsce dla osób marzących o budowie domu w spokojnej okolicy z jednoczesnym dostępem do wygodnej komunikacji z miastami Borne Su...

    więcej »

    Metrohouse

    169 000 zł

    Krągi

    1 300,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 130 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1300 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1300 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 54,40%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni