Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Koziegłówki

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 150,00 m², Koziegłówki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 150,00 m², Koziegłówki

    Koziegłówki gm. Koziegłowy, powiat myszkowski. Spokojna, zielona okolica. Bądź bliżej z naturą!Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• piekny widok• bliskość terenów zielonychDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę bu...

    więcej »

    Metrohouse

    110 000 zł

    Koziegłówki

    1 150,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Koziegłówkach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Koziegłówkach: 96 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1150 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1150 m²

Wskaźniki rynku działek w Koziegłówkach

  • Ceny działek na sprzedaż w Koziegłówkach są o 96,86% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Koziegłówkach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni