Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kostomłoty

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 168,00 m², Kostomłoty, Średzka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 168,00 m², Średzka

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1 168 m2 w miejscowości Kostomłoty ma centralne położenie względem dwóch stref ekonomicznych - Kobierzyce i Środa Śląska.Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zakłada :- w zakresie zabudowy mieszkalnej dopuszczalna jest jednorodzinna wolnostojąca - wg param...

    więcej »

    United Nieruchomości

    170 000 zł

    Kostomłoty, Średzka

    1 168,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Kostomłotach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Kostomłotach: 146 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1168 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1168 m²

Wskaźniki rynku działek w Kostomłotach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 68,22%
  • Ceny działek na sprzedaż w Kostomłotach są o 95,14% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Kostomłotach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni