Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kopalino

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 108,00 m², Kopalino, Jeziorna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 108,00 m², Jeziorna

    Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Na sprzedaż: wyjątkowa, duża działka z trzema domkami letniskowymi - idealna inwestycja pod wynajem lub wypoczynek własny.Oferujemy Państwu niepow...

    więcej »

    Home Asset Sp. z o.o.

    950 000 zł

    Kopalino, Jeziorna

    108,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Kopalinie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Kopalinie: 8 796 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 108 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 108 m²

Wskaźniki rynku działek w Kopalinie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 87,53%
  • Ceny działek na sprzedaż w Kopalinie są o 72,88% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Kopalinie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni