Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Koczała

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 649,00 m², Koczała, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 649,00 m², Koczała

    Prezentujemy na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 3309 m2 w urokliwej miejscowości Starzno, w powiecie człuchowskim, w gminie Koczała. Działki znajdują nad Jeziorem Starzeńskim! Działki w sercu natury - Starzno, Gmina Koczała Szukasz spokojnego miejsca, w którym możesz rozkoszować się urok...

    więcej »

    GRYF Nieruchomości Słupskie

    150 000 zł

    Koczała

    1 649,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Koczale - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Koczale: 91 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1649 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1649 m²

Wskaźniki rynku działek w Koczale

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 35,34%
  • Ceny działek na sprzedaż w Koczale są o 95,72% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Koczale

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni