Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kłodno, Sulęczyno

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 505,00 m², Kłodno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 505,00 m², Kłodno

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną w wyjątkowym miejscu! Położona nad przepięknym i spokojnym Jeziorem Mausz na Kaszubach, do linii brzegowej niecałe 200 m w linii prostej!LOKALIZACJA: Jezioro Mausz (miejscowość Kłodno) położone jest w powiecie kartuskim, w pobliżu...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    599 000 zł

    Kłodno

    1 505,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Kłodnie, Sulęczyno - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Kłodnie, Sulęczyno: 398 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1505 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1505 m²

Wskaźniki rynku działek w Kłodnie, Sulęczyno

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 5,24%
  • Ceny działek na sprzedaż w Kłodnie, Sulęczyno są o 82,90% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Kłodnie, Sulęczyno

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni