Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Justynów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 670,00 m², Justynów, Łódzka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 670,00 m², Łódzka

    Marzysz o własnym domu blisko natury? Działka budowlana w spokojnej podłódzkiej miejscowości Justynów to idealne miejsce na realizację tego projektu. Oferuje korzystne połączenie zalet mieszkania w pobliżu dużego miasta z możliwością życia w otoczeniu przyrody. Powierzchnia 2670m2 zapewni prywatność...

    więcej »

    Metrohouse

    774 000 zł

    Justynów, Łódzka

    2 670,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Justynowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Justynowie: 290 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2670 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2670 m²

Wskaźniki rynku działek w Justynowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 32,76%
  • Ceny działek na sprzedaż w Justynowie są o 77,91% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Justynowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni