Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Jastrzębie, Osieczna

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 307,00 m², Jastrzębie, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 307,00 m², Jastrzębie

    Gdzie czas płynie wolniej niż rzeka – działka z duszą, domkami i widokiem Wyobraź sobie poranek. Para unosi się znad kubka kawy, a Ty siedzisz na tarasie, patrząc jak leniwie płynie rzeka. Nie musisz nic. Nie musisz nigdzie. Masz 3300 metrów kwadratowych ciszy, której nie kupisz w mieście. Ta działk...

    więcej »

    Metrohouse

    430 000 zł

    Jastrzębie

    3 307,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Jastrzębiu, Osieczna - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Jastrzębiu, Osieczna: 130 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3307 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3307 m²

Wskaźniki rynku działek w Jastrzębiu, Osieczna

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 4,75%
  • Ceny działek na sprzedaż w Jastrzębiu, Osieczna są o 88,18% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Jastrzębiu, Osieczna

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni