Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Ilinko

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 6 123,00 m², Ilinko, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 6 123,00 m², Ilinko

    Działka inwestycyjna, narożna przy głównej drodze krajowej nr 10 Płońsk-Bydgoszcz Działka z planem zagospodarowania usług handlu i gastronomii oraz komunikacji samochodowej. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi głównej. Działka nieuzbrojona. Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację...

    więcej »

    Metrohouse

    350 000 zł

    Ilinko

    6 123,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 57 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 6123 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 6123 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Ceny działek na sprzedaż są o 20,77% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni