Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Dobra, Sędziejowice

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Działka 1 712,00 m², Dobra, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 712,00 m², Dobra

    Działka budowlana w spokojnej okolicy z dala od miasta. Zastanawiałaś/eś się kiedyś jak to by było zamieszkać przy lesie? To możliwe! Mam dla Was działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny (czyli taką na której można się wybudować). Miejscowość nazywa się DOBRA, czy może być tam źle?...

    więcej »

    Metrohouse

    128 400 zł

    Dobra

    1 712,00 m²

  • Działka 1 561,00 m², Dobra, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 561,00 m², Dobra

więcej »

    Metrohouse

    117 075 zł

    Dobra

    1 561,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Dobrej, Sędziejowice - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Dobrej, Sędziejowice: 75 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1561 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1712 m²

Wskaźniki rynku działek w Dobrej, Sędziejowice

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 62,69%
  • Ceny działek na sprzedaż w Dobrej, Sędziejowice są o 96,63% tańsze niż w Warszawie