Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Dąbrowa, Dźwierzuty

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 366,00 m², Dąbrowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 366,00 m², Dąbrowa

    Działka z małym laskiem dodaje niesamowitego uroku tej okolicy, powiat szczycieński, Warmia i MazuryGłówne atuty nieruchomości: • z dobrym dojazdem• piekny widok• blisko jezioraDziałka rolna. Typ własności: Odrębna własność. Oferujemy działkę o powierzchni 3366 m2 blisko jeziora, w miejscowości Dąbr...

    więcej »

    Metrohouse

    300 000 zł

    Dąbrowa

    3 366,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Dąbrowie, Dźwierzuty - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Dąbrowie, Dźwierzuty: 89 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3366 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3366 m²

Wskaźniki rynku działek w Dąbrowie, Dźwierzuty

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 14,07%
  • Ceny działek na sprzedaż w Dąbrowie, Dźwierzuty są o 91,44% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Dąbrowie, Dźwierzuty

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni