Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Cybulice Małe

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 30 000,00 m², Cybulice Małe, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 30 000,00 m², Cybulice Małe

    Niepowtarzalna oferta, rozpoczętej inwestycji deweloperskiej w miejscowości Cybulice Małe. 27działek Nieruchomość składająca się z 27 działek, każda z nich po ponad 1000m2 powierzchni. Działki usytuowane z dala od głównej drogi. Na działce jest już 6 budynków, które można zakupić o powierzchni 161m2...

    więcej »

    Metrohouse

    5 800 000 zł

    Cybulice Małe

    30 000,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Cybulicach Małych - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Cybulicach Małych: 193 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 30000 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 30000 m²

Wskaźniki rynku działek w Cybulicach Małych

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 700,52%
  • Ceny działek na sprzedaż w Cybulicach Małych są o 65,56% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Cybulicach Małych

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni