Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Chmielów, Kostomłoty

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 347,00 m², Chmielów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 347,00 m², Chmielów

    Działka budowlana 1347 m² - teren E-10MN | Dom jednorodzinny lub bliźniak, media w drodze(MPZP: Uchwała Nr XLIII/265/17, Kostomłoty, z dnia 30.10.2017 r.)1. Co możesz wybudować (korzyści): Dom jednorodzinny wolnostojący lub w zabudowie bliźniaczej - pełna elastyczność projektowa. Wysokość zabudowy d...

    więcej »

    WRE Nieruchomości

    289 000 zł

    Chmielów

    1 347,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Chmielowie, Kostomłoty - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Chmielowie, Kostomłoty: 215 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1347 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1347 m²

Wskaźniki rynku działek w Chmielowie, Kostomłoty

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 45,97%
  • Ceny działek na sprzedaż w Chmielowie, Kostomłoty są o 91,75% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Chmielowie, Kostomłoty

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni