Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Budy Wolskie

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 5 098,10 m², Budy Wolskie, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 5 098,10 m², Budy Wolskie

    BUDY WOLKSKIE działka budowlana o pow. 5098 m2., częściowo zalesiona. Polecam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 5098,1 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Media - woda ( studnia głębinowa ) na działce, prąd - przy ogrodzeniu. Część terenu zalesiona. Jest to mie...

    więcej »

    Metrohouse

    650 000 zł

    Budy Wolskie

    5 098,10 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Budach Wolskich - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Budach Wolskich: 127 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 5098 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 5098 m²

Wskaźniki rynku działek w Budach Wolskich

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 60,53%
  • Ceny działek na sprzedaż w Budach Wolskich są o 82,13% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Budach Wolskich

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni