Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Bartoszyce

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 882,00 m², Bartoszyce, Orzeszkowej, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 882,00 m², Orzeszkowej

    BARTOSZYCE - DZIAŁKI INWESTYCYJNE W STREFIE GOSPODARCZEJ I USŁUGOWEJDZIAŁKI:Na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe położone w Bartoszycach (woj. warmińsko-mazurskie):- działka nr 50/4 o powierzchni 1941 m²- działka nr 49/4 o powierzchni 941 m²Grunty o regularnym kształcie, z dogodnym dostępem do dr...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    839 000 zł

    Bartoszyce, Orzeszkowej

    2 882,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Bartoszycach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Bartoszycach: 291 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2882 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2882 m²

Wskaźniki rynku działek w Bartoszycach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 503,60%
  • Ceny działek na sprzedaż w Bartoszycach są o 76,05% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Bartoszycach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni