Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Balcerów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 810,00 m², Balcerów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 810,00 m², Balcerów

    Wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej i zielonej okolicy to doskonała propozycja dla osób marzących o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko miejsc tętniących życiem. Zaledwie około 600 metrów dzieli nieruchomość od zalewu popularnej przestrzeni rekreacyjnej i wy...

    więcej »

    Metrohouse

    225 000 zł

    Balcerów

    810,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Balcerowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Balcerowie: 278 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 810 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 810 m²

Wskaźniki rynku działek w Balcerowie

  • Ceny działek na sprzedaż w Balcerowie są o 93,58% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Balcerowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni