Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Angowice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 661,00 m², Angowice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 661,00 m², Angowice

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy położoną w malowniczych Angowicach, idealną dla osób ceniących spokój, przestrzeń i wygodę codziennego życia. Działka o powierzchni 1661 m² zapewnia szerokie możliwości aranżacji zarówno pod budowę wymarzonego domu, jak i stw...

    więcej »

    Metrohouse

    239 000 zł

    Angowice

    1 661,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 144 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1661 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1661 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 33,75%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni