Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Sotogrande Costa

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Sotogrande Costa wynosi 
20 760 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 1 419,00 m², Hiszpania, Sotogrande Costa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 1 419,00 m², Sotogrande Costa

    Luxury villa in the exclusive Kings and Queens area, Sotogrande Costa, designed by architect Ismael Mérida. Its minimalist style and southeast orientation maximize light and sea views. The property, on a 2207 m² plot, features an impressive entrance, a garage for three cars, and decorative elements...

    więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    29 458 270 zł

    Hiszpania, Sotogrande Costa

    5 pok.

    1 419,00 m²

Rynek domów na sprzedaż w Sotogrande Costa - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² domu na sprzedaż w Sotogrande Costa: 20 760 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu na sprzedaż: 1419 m²
  • Największy metraż domu na sprzedaż: 1419 m²

Wskaźniki rynku domów w Sotogrande Costa

  • Ceny domów na sprzedaż w Sotogrande Costa są o 535,83% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty domów w Sotogrande Costa

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Domy na sprzedaż w Sotogrande Costa

W Sotogrande Costa w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Sotogrande Costa oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 1419 do 1419 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Sotogrande Costa - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Sotogrande Costa?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Sotogrande Costa wynosi obecnie 1 419,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Sotogrande Costa?

Średnia cena domu na sprzedaż w Sotogrande Costa wynosi obecnie 29 458 270 zł.