Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Wilcze Laski

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
505 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom dworek 574,25 m², Wilcze Laski, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom dworek 574,25 m², Wilcze Laski

    Podejmij wyzwanie przywrócenia do życia tego niezwykłego zabytku! Otoczony parkiem o powierzchni 1,4525 ha zabytkowy pałac położony jest na skraju wsi WILCZE LASKI - Wulfflatzke. Obiekt może być świetną propozycją dla inwestorów poszukujących stylowej nieruchomości do przeobrażenia w bazę myśliwską...

    więcej »

    Metrohouse

    290 000 zł

    Wilcze Laski

    574,25 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 574 do 574 m² od do pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe domy (1 oferta)

Wilcze Laski - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 574,25 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 290 000 zł.