Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Wiaderno

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
2 827 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 130,90 m², Wiaderno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 130,90 m², Wiaderno

    Dom wolnostojący podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 130,9 m2, zlokalizowany w miejscowości Wiaderno,, gmina Tomaszów Mazowiecki. Usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 12,758 m2. Na działce znajduje się jeszcze budynek gospodarczy i stodoła. Na parterze znajdują się: dwa pokoje, kuchni...

    więcej »

    Metrohouse

    370 000 zł

    Wiaderno

    5 pok.

    130,90 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 131 do 131 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Wiaderno - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 130,90 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 370 000 zł.