Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Ujście

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Ujściu wynosi 
4 565 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 92,00 m², Ujście, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 92,00 m², Ujście

    Piła, okolice - Byszki Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. 92m2 położony na działce (własność) o pow. 1102m2 Media: prąd, woda, kanalizacja. Ogrzewanie własne - piec c.o na węgiel/drewno Budynek parterowy wybudowany metodą tradycyjną murowany (cegła pełna + pustaki) z płaskich dachem kry...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    420 000 zł

    Ujście

    3 pok.

    92,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    reklama placeholder

Domy na sprzedaż w Ujściu

W Ujściu w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Ujściu oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 92 do 92 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Ujście - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Ujściu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Ujściu wynosi obecnie 92,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Ujściu?

Średnia cena domu na sprzedaż w Ujściu wynosi obecnie 420 000 zł.