Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Stepień

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
14 318 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 220,00 m², Stepień, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 220,00 m², Stepień

    Wyjątkowa posiadłość nad jeziorem Stępień Marzysz o miejscu, gdzie natura spotyka się z wygodą, a każdy dzień pachnie spokojem i wolnością? Ta niezwykła nieruchomość o powierzchni około 105 m² czeka na nowych właścicieli. Dom składa się z dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, w którym domowe...

    więcej »

    Metrohouse

    3 150 000 zł

    Stepień

    4 pok.

    220,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 220 do 220 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Stepień - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 220,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 3 150 000 zł.