Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Starzyński Dwór

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
6 836 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 130,20 m², Starzyński Dwór, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 130,20 m², Starzyński Dwór

    NA SPRZEDAŻ DOM 101 m2 POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ NA ŁADNEJ OGRODZONEJ DZIAŁCE 1000 m2 Z GARAŻEMGłówne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• dobra ekspozycja na strony świata• bliskość terenów zielonychNieruchomość złożona z: • wiatrołap 3 m.kw• hall 6,3 m.kw• kuchnia otwarta z oknem 7,7 m.kw•...

    więcej »

    Metrohouse

    890 000 zł

    Starzyński Dwór

    5 pok.

    130,20 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 130 do 130 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Starzyński Dwór - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 130,20 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 890 000 zł.