Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Stary Zamość

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
2 439 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 180,00 m², Stary Zamość, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 180,00 m², Stary Zamość

    Nieruchomość Na sprzedaż dom z wyremontowanym piętrem. Do dyspozycji są trzy przestronne pokoje, które z łatwością można dopasować do swoich potrzeb – mogą pełnić funkcję sypialni, salonu, gabinetu czy pokoi dla dzieci. Jasna, oddzielna kuchnia to wygodne miejsce do gotowania, a komfortowa łazienka...

    więcej »

    homfi

    439 000 zł

    Stary Zamość

    3 pok.

    180,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 180 do 180 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Stary Zamość - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 180,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 439 000 zł.