Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Rajskie

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
8 243 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 103,00 m², Rajskie, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 103,00 m², Rajskie

    Oferuję na sprzedaż dwa domki letniskowe usytuowane na 14 arowej działce w miejscowości Rajskie, znajdującej się w centralnej części regionu turystycznego Bieszczad, nieopodal miejscowości wypoczynkowej Polańczyk. Działka płaska, ogrodzona bramką z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej. Domki zos...

    więcej »

    Metrohouse

    849 000 zł

    Rajskie

    4 pok.

    103,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 103 do 103 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Rajskie - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 103,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 849 000 zł.