Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Przysucha

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
2 924 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 112,50 m², Przysucha, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 112,50 m², Przysucha

    Dom do wykorzystania komercyjnego i mieszkaniowego w centrum Przysuchy. Oferujemy Państwu dom składający się na parterze z powierzchni handlowej z bezpośrednim wejściem z ulicy, wc,kotłowni i pomieszczenia socjalnego.Na piętrze z pokoju,łazienki i kuchni.Dodatkowo możliwość adaptacji poddasza.Z drug...

    więcej »

    Metrohouse

    329 000 zł

    Przysucha

    1 pok.

    112,50 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 113 do 113 m² od 1 do 1 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Przysucha - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 112,50 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 329 000 zł.