Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Przepitki

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
11 324 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 79,39 m², Przepitki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 79,39 m², Przepitki

    Na sprzedaż wolnostojący nowy dom 4-pokojowy o powierzchni 79,39 m², położony w miejscowości Przepitki, w gminie Nowe Miasto. Nieruchomość jest nowa, nigdy niezamieszkała, wykończona i gotowa do wprowadzenia. Usytuowanie na dużej działce. Spory taras i teren sprzyjają użytkowaniu całorocznemu lub re...

    więcej »

    Białe Lwy - Nieruchomości

    899 000 zł

    Przepitki

    4 pok.

    79,39 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 79 do 79 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Przepitki - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 79,39 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 899 000 zł.