Logo
Filtry

Domy na sprzedaż powiat słupecki

Średnia cena m² domu na sprzedaż w powiecie słupeckim wynosi 
7 252 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 18 ofert

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 268,00 m², Słupca, Romualda Traugutta, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 268,00 m², Romualda Traugutta

    Jeżeli szukasz nieruchomości inwestycyjnej bądź takiej, w której możesz mieszkać i jednocześnie prowadzić działalność gospodarczą, mamy ofertę w sam raz dla Ciebie!OSA NIERUCHOMOŚCI prezentuje ofertę sprzedaży domu o pow. 260 m2 położonego na o pow. działce o 404 m2 w samym centrum Słupcy przy ideal...

    więcej »

    OSA Nieruchomości

    998 000 zł

    Słupca, Romualda Traugutta

    8 pok.

    268,00 m²

  • Dom wolnostojący 240,00 m², Słupca, Róża, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 240,00 m², Róża

    Pragniesz zamieszkać w wyjątkowym domu z widokiem na jezioro? Chciałbyś mieszkać i pracować u siebie? Nasza oferta spełni Twoje oczekiwania! Prezentujemy na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o pow. ok. 200 m², położony na działce o pow. 1200 m², w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Słupcy...

    więcej »

    OSA Nieruchomości

    1 450 000 zł

    Słupca, Róża

    5 pok.

    240,00 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Osada Giewartów, nowe domy, PINE. APARTMENTS, ul. Armii Krajowej, Giewartów
    gotowe do odbioru
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Osada Giewartów
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 1000 m
    • Nowość w ofercie dewelopera
    więcej »

    PINE. APARTMENTS

    339 000 – 375 000 zł

    Giewartów, ul. Armii Krajowej

    3 pok.

    46,75 m²

  • Dom wolnostojący 218,00 m², Zagórów, Torfowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 218,00 m², Torfowa

    OFERTA SPRZEDAŻY LUB ZAMIANY NA MIESZKANIE/SZEREGOWIEC WE WRZEŚNI!Potrzebujesz dużego metrażu, miejsca na działalność gospodarczą lub pracownię z dala od centrum dużego miasta? Mamy nieruchomość, która jest połączeniem tych wszystkich cech!OSA NIERUCHOMOŚCI zaprasza na prezentację wolnostojącego dom...

    więcej »

    OSA Nieruchomości

    639 000 zł

    Zagórów, Torfowa

    7 pok.

    218,00 m²

  • Dom inny 72,00 m², Kosewo, Olszowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom inny 72,00 m², Olszowa

    Film prezentujący nieruchomość: https://www.youtube.com/watch?v=PDKpkCjcD24UROKLIWY DOMEK LETNISKOWY W KOSEWIE! BLISKO JEZIORA POWIDZKIEGO! OSA Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży drewnianego domku letniskowego o pow. całkowitej 72 m², położonego na działce o pow. 702 m², w Kosewie przy ul. Ol...

    więcej »

    OSA Nieruchomości

    525 000 zł

    Kosewo, Olszowa

    3 pok.

    72,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek domów na sprzedaż w powiecie słupeckim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 14 ofert, rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² domu na sprzedaż w powiecie słupeckim: 7 252 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu na sprzedaż: 47 m²
  • Największy metraż domu na sprzedaż: 268 m²

Wskaźniki rynku domów w powiecie słupeckim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 55,72%
  • Ceny domów na sprzedaż w powiecie słupeckim są o 72,54% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na dom

  • Średnia cena domu na sprzedaż w powiecie słupeckim wynosi 487 778 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 282 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Domy na sprzedaż w powiecie słupeckim

W powiecie słupeckim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 18 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie słupeckim oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 47 do 268 m² od 3 do 8 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (3 oferty)
  • pozostałe domy (15 ofert)

Powiat słupecki - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w powiecie słupeckim?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w powiecie słupeckim wynosi obecnie 80,69 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w powiecie słupeckim?

Średnia cena domu na sprzedaż w powiecie słupeckim wynosi obecnie 487 778 zł.

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy dom na sprzedaż w powiecie słupeckim?

Najdroższy dom na sprzedaż w powiecie słupeckim kosztuje 1 450 000 zł

Najtańszy dom na sprzedaż w powiecie słupeckim kosztuje 339 000 zł